Farsang - Keresztelő Szent János Plébánia

Farsang

Archívum > 2019-es galériák

Farsangolni gyűltek össze a plébánián a színjátszókörösök, az énekkarosok és családtagjaik.
  Mindkét csapat készült egy-egy produkcióval. Először az énekkar adott elő két dalt (Pintér Béla: Mennyei parti; Valahol Európában: A zene az kell). Utána a színjátszósok humoros előadása következett Futrinka utca - Szárazkolbászkerítés címmel.
  Ezután a gyerekeké lett a főszerep a jelmezes felvonulással. Mindenki bemutatta a jelmezét, s a végén ők is dalra fakadtak: „Legyetek jók, ha tudtok, a többi nem számít!” - énekelték teli torokból.
  A kisebbek aztán birtokba vették a játszószobát, a nagyobbak pedig vetélkedő formájában kipróbálhatták magukat egy-két szituációs játékban.
Nagyon jól éreztük magunkat, a gyerekek alig akartak hazamenni. Reméljük, jövőre lesz folytatás!
Takácsné Mészáros Katalin