Eskütétel - Keresztelő Szent János Plébánia

Eskütétel

Archívum > 2016-os galériák
   A február 7-i szentmisénk azért vált ünneppé közösségünk számára, mert a szentmise keretében egyházközségi képviselőtestületünk 4 új taggal gazdagodott.
   Már a kezdőének azt mondta: "Jézus én Téged választottalak..."
  Ahhoz, hogy miután az Úristen meghív bennünket egy-egy feladatra, hogy a Tőle kapott talentumainkat méltó módon felhasználhassuk, nekünk is igent kell mondanunk, meg kell hallanunk az Ő szavát, és vállalnunk kell a kihívást... Ki kell tudnunk mondani: Jézus, én Téged választottalak.
  Testvéreink: Nyáriné Gábriel Mónika, Kis István Péter, Németh Tibor, és Sas Imre tettek esküt Isten és az egyházközség előtt, hogy életükkel és munkájukkal egyházunk erkölcsi és anyagi javát előmozdítva fognak munkálkodni a jövőben. Kérjük rájuk a Jóisten áldását, hogy ezt Őrá támaszkodva valóban megtehessék! Imádkozzunk Értük!
Kisné Gyöngyösi Éva
Fotók: Kisné Gyöngyösi Éva