Kérdőív - Keresztelő Szent János Plébánia

Kérdőív

Szinódus

HÍREK A VILÁGSZINÓDUSRÓL

"S ha együtt haladunk Jézus Krisztus felé, akkor az idők jelei, amelyek különben riasztónak tűnnek,
    nem fognak kétségbe ejteni, mert "az együtt haladóknak biztos az útja."...
     Arra hívlak Benneteket, legyünk egyre inkább szinodális Egyházzá!"   Hortobágyi T. Cirill OSB

RÉSZVÉTELI LEHETŐSÉG A SZINÓDUSBAN - MÁS FORMÁBAN

Kedves keresztény testvérek!

Mint ismeretes előttetek, egyházmegyénk  csatlakozott Ferenc pápa az egyház megújulását kezdeményező szinódusi  folyamatához.
Ebben a szinódusi folyamatban nagyon fontos az  egyházközségekben élő,
a benne dolgozó, szolgáló testvérek véleménye,  valamint azok véleménye, akik egy kicsit távolabb érzik magukat az  egyháztól.
Szívességet kérek tőletek. Az alábbi linken egy  kérdőív érhető el, amelyen kifejezhetitek véleményeiteket,
jobbító  szándékú meglátásaitokat, vagy azokat a nehézségeket, amelyekkel egy az  egyházban találkoztatok.
Kérjük, hogy ezt a kérdőívet azok a testvéreink töltsék ki,
akik a Pannonhalmi Területi Főapátság (egyházmegye) valamelyik egyházközségéhez tartoznak!

A visszaküldés határideje Virágvasárnap, azaz április 10., 24.00.

A kérdőív kitöltése anonim módon történik, és kb. 10 percet vesz igénybe.
Nagyon köszönöm közreműködéseteket.

Nagy Lajos diakónus